Опис проекту

ГО «Психологічна підтримка та реабілітація «Вільний вибір» та Фундація «Калейдоскоп культур» (Польща) презентують проект «Супервізійна підтримка як інструмент якісної роботи психолога». Конкурс проводиться для представників неурядових організацій та фахівців, що працюють в сфері подолання наслідків тимчасової окупації теріторій України.

Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».
Цільова група учасників тренінгу: психологи та психотерапевти.

Мета проекту: Підвищення якості психологічної допомоги, яку українські психологи надають людям, які страждають від ПТСР, та інших розладів, пов’язаних із досвідом травми. Впровадження супервізії в роботу психологів, як інструменту, необхідного для ефективного проведення втручань, підвищення кваліфікації та запобігання вигоранню з боку учасників процесу.

Програма тренінгу:

  • День 1: Лекційна частина
    • Супервізійна підтримка як інструмент якісної роботи психолога.
    • Супервізія – розгляд випадків, що заявлені.
  • День 2: Супервізія

Супервізори: 

Наталія Басько

Працювала на посаді психолог-психотравматолог у  Польському Реабілітаційному Центрі для потерпілих від  тортур. Працює у школі в Варшаві з дітьми біженців та мігрантів як психолог, також в Centri Psychotrawmatologii Paryska в Варшаве. Індивідуальнo консультуje осіб, що претендують на отримання статусу біженця, кризове втручання, психологічна допомога жертвам насилства. Має досвід роботи з клієнтами з психічними захворюваннями, клієнтами з особливими потребами, потерпілими від насильства у сімї, з дітьми та молоддю. Проводить групи підтримки для біженців і мігрантів а також осіб потерпілих від переслідувань та насильства, семінари з адаптації для мігрантів у чужій країні, тренінги для військових на тему стресу і його наслідків. Має дозволи на діагностіку та терапію ПТСР у методі пролонгованої єкспозиції (КПТ)  та клінічну дiагностикy дiтей та дорослих.

Себаст’ян Хмєліньський

Психолог – протягом 20 років працює в галузі кризового втручання та психотравматології, проводить індивідуальні та групові консультації, а також супервізії. Вже 6 років є сертифікованим супервізором Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
У своїй професійній карьєрі працював з військовими службами (поліцією, армією).

Організаційні аспекти:

Тренінги будуть проводитись в м. Києві в два сети (Вам потрібно обрати, в якому сеті Ви хочете взяти участь):

  • СЕТ 1: 28-29 липня 2018 р.
  • СЕТ 2: 11-12 серпня 2018 р.

Учасникам тренінгів оплачуються обіди та частування на перервах, для іногородніх учасників забезпечується поселення за умови постійної присутності на тренінгах.

Відібраним учасникам тренінгів до 01.07.2018 року буде надіслано запрошення.

Анкети, заповнені не в повному обсязі, розглядатись не будуть.

Контактна особа:

У разі виникнення запитань просимо звертатись до Павлишиної Олени за електронною адресою: tindarimiel@gmail.com або за телефоном (063)646-49-91.